Olympiáda v Nechanicích

08.06.2018 13:44

V úterý 5.6. jelo osm dětí reprezentovat naši mateřskou školu na Olympiádu v Nechanicích. Vybaveni naším mravenčím transparentem ve fialových "dresech" jsme se pustili spolu s dalšími sedmi školkami do sportovního klání o zlaté kovy. Byli jsme se jako lvi, urputně jsme se snažili a zásluhou nám bylo "bramborové" 4. místo Ivanky Dzhuhan v kategorii mladších děvčat. Sice jsme žádný kov nedovezli, ale my jsme si to skvěle užili a hlavně, sportovali jsme, fandili jsme a kamarádili se s ostatnímii dětmi!!! Nakonec jsme si všichni odvezli krásné keramické medaile, diplom a spoustu drobností. Těšíme se na další olympijské klání...

Naši REPREZENTANTI:

Anička Luštická, Ivanka Dzhuhan, Kuba Roischel, Tonda Bednář, Kristýnka Roischelová, Alička Matušková, Saša Zbořil a Kuba Tomášek.