Recitační soutěž

13.04.2018 12:17

Ve stejný den, kdy třída předškoláků vycestovala za poznáním do třídičky odpadů, jely čtyři děvčata reprezentovat naši mateřskou školu ve Stěžerské básničce. Za mladší kategorii vystoupila Anička Luštická a Viktorka Kliščová, ve starší kategorii se představila Viktorka Bednářová a Emička Klicperová. V každé kategorii soutěžilo 16 účastníků, celkem recitovalo 32 dětí. Letošní recitační soutěž byla velice náročná, protože děti měly krásné básničky, mnohdy i dlouhé a účastníků až až. Naše Anička Luštická se však probojovala na stupeň nejvyšší - ve své kategorii se umístila ve zlatém pásmu a odjížděla s prvním místem. Všichni si také odnesli krásné upomínkové keramické medaile a diplom. Celé dopoledne jsme se báječně bavili a den jsme si společně užili. Těšíme se na další ročník, neboť motivaci máme velikou...básničky nám prostě jdou...

M.K. :-)