Spaní předškoláků ve školce

11.06.2018 12:18

V pátek 8. června jsme se s dětmi, které nastoupí v září do 1. třídy, v 18. hodin sešli opět ve školce. Nejdříve jsme se na zahradě pořádně posilnili vlastnoručně opečenými párky. Nechyběli honičky a bitva vodními balónky. Ve školce na nás čekal vzkaz od skřítka "Školáčka", ze kerého jsme se dozvěděli, že školáky čekají ještě dva úkoly, než opustí mateřskou školu a to stezka odvahy a spaní ve školce. Po skvělém disko tanci jsme se vydali za dobrodružstvím na stezku odvahy. Na cestě jsme potkali krásné víly, které tančili u rybníčka, potom nás postrašil hejkal a na hřbitově jsme se setkali s duchem...Všichni jsme stezku odvahu zvládli bez nehody...-). Na konci putování děti našli polad, ze kterého jsme si každý ujedli nějakou sladkost, abychom měli sílu na noční pobyt ve školce. Po očistné sprše jsme všichni zalehli do svých pelíšků a nechali si zdát o prožitém dnu v noční školce :-).Ráno si pro nás přišli rodiče, kterým jsme měli opravdu co vyprávět...