vystoupení k MDŽ

18.03.2023 10:03
                                                        VYSTOUPENÍ  K  MDŽ

Ve čtvrtek 9. 3. 2023 jsme opět navštívili ženy v Dámském klubu ve Stračově. Děti a paní učitelky
ze třídy „Mravenci“ připravily pestrý program plný písniček, říkanek, tanečků a pohybových her.
Pro závěrečné zpestření děti vyzvaly ženy k tanci na svižnou píseň „Náš karneval“.
U příležitosti oslavy MDŽ děti předaly ženám náhrdelník v podobě srdíčka, který vytvořily s pomocí paní učitelek.
Popřáli jsme všem stálé zdraví, hodně radostí a veselí, jako tomu bylo v tento den.

Eva Kollertová-ředitelka

Eva Kollertová - ředitelka                                                   VYSTOUPENÍ  K  MDŽ

Eva Kollertová - ředitelka